KONTAKT

Wydawnictwo Mirczumet
Halina Mirczewska

ul. Chopina 6
42-286 Koszęcin
tel. +48 724 022 475

LOSOWE ZDJĘCIE

Nasze stoisko

Romuald Soszyński - Bliskie Spotkania (gawędy myśliwskie)

Zapowiadana na początku tego roku książka Romualda Soszyńskiego “Bliskie spotkania (gawedy myśliwskie)” w końcu trafiła na rynek wydawnictw łowieckich. 


Jedno z opowiadań zawartych w tej książce “Mój imieninowy wilk” czytelnicy mieli już okazję przeczytać na stronach Poradnika Łowieckiego. Kto zagłębił się w lekturę tego wspomnienia z pewnością wie, że i pozostałe opowiadania są niezwykle interesujące. 

Dlaczego warto sięgnąć po tą lekturę? Bogate doświadczenie łowieckie autora i opis polowań, które być może wkrótce przejdą do historii, to niezaprzeczalny atut tego wydawnictwa. Obecne zmiany w polskim łowiectwie nie wskazują na to, że minione czasy szybko powrócą. Jedne zmiany są dobre inne niestety nie, ale takich polowań jak w ubiegłym wieku, młodzi adepci łowiectwa mogą już nigdy nie doświadczyć. Stąd właśnie gorąco trzeba polecać lekturę wspomnień doświadczonych myśliwych. Każdy powinien poznać także tą współczesną historię łowiectwa ostatnich dziesięcioleci.

Bogate opisy łowów i miejsc w kniei, które już dzisiaj nie istnieją, bo I ich miejscach powstały osiedla, drogi szybkiego ruchy I autostrady, wprowadzają czytelnika w klimat łowiectwa drugiej połowy XX wieku. Przy okazji lektury książki poznamy także wydarzenia z historii PRL- u, które dzisiaj trudno odnaleźć w bieżących przekazach medialnych.

Niektóre z opowiadań Romualda Soszyńskiego były nagradzane na konkursach, co też powinno być rekomendacją dla przyszłych czytelników.

Spis treści:
DLACZEGO BLISKIE SPOTKANIA?
JAK MNIE UWIÓDŁ ŚWIĘTY HUBERT
U NAS SĄ KUNY !!
RANNY ODYNIEC
GENERALSKIE POLOWANIE
TEN SAM !?
RAMBO Z WYCIĄŻKOWA
ANKUDO Z BUKOWEGO LASU
SREBRNY ODYNIEC
ZE STERTY
ENKLAW
MICHAŁ
PEŁNIA !!
TO BYŁ PIES!
POGADUSZKI Z LIPĄ
BLISKIE SPOTKANIA
DZIK SPOD KOMETY
KRÓL POLOWANIA
MÓJ IMIENINOWY WILK
LEŚNIK NA EMERYTURZE!!
DEWIZOWCY
NO TO NA POLOWANKO!!
OSTATNI Z CHMARY
UFO W PSZENICY
SŁOWNICZEK NIEKTÓRYCH WYRAZÓW ŁOWIEC­KICH ZAWARTYCH W GAWĘDACH, UJĘTYCH ALFABETYCZNIE

Format B5
Stron 138
Wydanie I rok 2018


25 PLN
KUP TERAZ!
Na skróty: Home | Wydawnictwo | Oferta | Foto | Video | Sklep | Polityka prywatności | Kontakt Copyright Wydawnictwo Mirczumet